Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odstranění bradavic
bradfavice na ruce
kondylomata
bradavice z bazénu
vlhko a bradavice
malé bradavice
velké bradavice
virové bradavice

Bradavice

Jak na bradavice?, Léčba bradavic , Bradavice a jak je odstranit ? Co na bradavice ?

Nepojmenovaný dokument

Bradavice (verrucae) jsou nezhoubné novotvary. Jejich příčinou je virová infekce. Inkubační doba , tj. období od průniku viru do pokožky do prvních projevů nemoci je individuální. Pohybuje se od 4 týdnů do 20 měsíců . Nakažlivost není veliká. Snadněji se infikují děti.

Do skupiny "infekčních bradavic" patří bradavice pravé, plošné, molluska a genitální (kondylomata) . Odhaduje se, že jimi trpí přibližně 5% veškerého obyvatelstva, například v Evropské unii ročně touto chorobou onemocní asi 750 000 lidí. Osoby s oslabenou imunitou jsou mimořádně vnímaví vůči papilomavirům .Kožní projevy, které bradavice jen připomínají, nemívají infekční příčinu.

Jak se nemoc projevuje

Ploché bradavice připomínají pupínky s častou manifestací na čele, tvářích. Jsou ploché, lesklé, barevně se neliší od zdravé kůže. Objevují se najednou, velmi rychle, u dětí po stovkách. Mladiství a dospělí onemocní neočekávaně na tvářích, spáncích i čele, obvykle po holení.

Pravé - obecné bradavice jsou nejznámější. Tvoří hrbolaté útvary drsného povrchu, většinou osamocené. Někdy se ale objeví i ve shlucích, a to kdekoliv na těle. Obvykle bývají pod nehty a v jejich okolí. Roznášejí se škrábáním na další tělesné partie, kde se tvoří dceřiné bradavice. Časem získají našedivělý nádech .V okolí očí připomínají vzhledem štětečky. Často se zaměňují s jinými kožními výkvěty. Obvykle s bradavicemi stařeckými, které mají jiný původ i význam. Stařecké bradavice jsou neinfekční a odstraňují se pouze tehdy, jsou-li vzhledově rušivé, tedy z kosmetických důvodů.

Trn v patě
Obecné bradavice jsou příčinou velikých strastí, postihnou-li plosky nohou. Vlivem tělesné hmotnosti nesměřují k povrchu, nýbrž se zanořují do hloubky zrohovatělé kůže. Jsou při chůzi i v klidu mimořádně bolestivé, jako by v kůži vězel hluboký trn. Pro tyto bradavice je-kromě bolestivosti- charakteristický rohovinový val. Povrch charakterizují drobné tečky načervenalé nebo hnědé barvy. Časem se šíří do plochy až vytvoří mozaikové struktury. Nad povrch kůže nevystupují. Lidé si je často pletou s mozoly nebo kuřími oky.

Kondylomata (plochá a špičatá )- fíčky se přenášejí výlučně pohlavním stykem . Svědčí jim teplé a vlhké prostředí sliznic v blízkosti i uvnitř genitálu obou pohlaví. Téměř výlučně postihují "žinantní" oblasti - velké a malé stydké pysky, okolí poševního vstupu, konečník, žalud a předkožku. Viry působící kondylomata jsou rychle přenosné sexuálním stykem Snadno se získají také v průběhu jiných nemocí , např. při zánětu močové roury, předkožky zánětech žaludu, pochvy a střevních parazitárních příhodách. Jsou v některých případech značně rozsáhlé a mají květákovitý vzhled.

Molluska připomínají uzlíky se středovou proláklinou. Jsou hojné mezi mladistvými, kteří se věnují vodním sportům..U děti s ekzémy nebo poruchami imunity je vídáme poměrně často v loketních a podkolenních jamkách i místech vlhké zapářky ( podpažní jamky a okolí genitálu).

Biobeam 660 na bradavice

Biobeam 660

Účinný dlouhodobě, celosvětově ověřený lékařský přístroj určený k bezbolestné léčbě kožných problémů, léčbě sliznic a dutin. BioBeam 660 je nízkovýkonový úzkopásmový zdravotnický přístroj využívající červeného světla pro hojení kůže, například pro léčbu vážných ran, jako jsou diabetické vředy, proleženiny, venózní vředy, pooperační rány a různé typy gangrény. Bylo zjištěno, že jako alternativa k farmaceutickým přípravkům byl účinný ve více než 80 procentech případů léčení ran a u mnoha pacientů předešel vážnějším léčebným zákrokům včetně amputace. Také se ukázalo, že je účinný při léčbě herpes simplex genitalis. Jedná se o fototerapeutický zdravotnický přístroj třídy 2A, odpovídá příloze VI směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích a má certifikát CE (CE 0473).

Více informací o produktu

Candimin na bradavice

Candimin

Silný oregánový olej s prokazatelnými protiplísňovými účinky.

Více informací o produktu

kondylomata Epigen intimo

Epigen intimo

Přípravek na ryze přírodní bázi, který byl vyvinut pro ošetření intimních částí těla a sliznic žen a mužů. Obsahuje 0,1% kyselinu glycyrrhizinovou, která je získávána extrakcí z kořene lékořice. Studie prokazují, že tato látka zastavuje replikaci virů herpes simplex I, II, herpes zoster, humánního papilomaviru bradavice a kondylomata .

Více informací o produktu

Hlíva ústřičná na bradavice

Hlíva ústřičná na bradavice

Poklad mezi houbami? Ano, přesně tak bychom mohli hlívu ústřičnou nazvat. V našich klimatických podmínkách sice vyrůstá celá řada zdraví prospěšných druhů hub, ovšem hlíva ústřičná všechny jednoznačně předčí. Celosvětové výzkumy z posledních let prokázaly, že se jedná o houbu, která svým ojedinělým složením lidskému zdraví jednoznačně prospívá a na organismus působí velmi blahodárně. Pravidelnou konzumací této houby dochází k regeneraci buněk a posilování imunitního systému. Tyto její schopnosti způsobují především beta - 1,3 - D glukany , dále celá řada vitamínů, potřebných stopových prvků (železo, jód, selen, draslík atd.), mastné kyseliny, proteiny, steroly a v neposlední řadě také vláknina, která z těla odstraňuje usazené škodliviny. Díky těmto okolnostem je pravidelná konzumace hlívy vynikající prevencí před různými civilizačními onemocněními.

Více informací o produktu

Indonal na bradavice

Indonal

INDONAL je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje účinnou látku indol-3-karbinol (I3C). Látka se získává speciálním a šetrným postupem z křížokvětých rostlin (brokolice, kapusta, kedluben, květák). Vědecké studie prokázaly její příznivý vliv při prevenci a při podpoře léčby nádorů měkkých tkání (např. děložní čípek, děloha, vaječníky, prsní žláza, tlusté střevo, prostata, varlata, nadvarlata). Upravuje rovnováhu estrogenu v organizmu u žen a mužů. Nejnovější lékařské studie v Německu, Japonsku, Rusku a v USA potvrdily, že indol-3-karbinol je velmi významnou látkou, která dokáže snížit riziko vzniku některých nádorů a zabránit jejich šíření. Omezuje růst nádorů, zmenšuje cysty a zvětšené uzliny. Zdravé buňky zůstávají nepoškozeny. Nemocné a poškozené buňky působením této látky samy odumírají. Indol-3-karbinol omezuje růst obávaných papilomavirů (způsobují nádory děložního čípku, příp. některé typy rakoviny prsu) a napravuje poškození organizmu, které tyto viry vyvolaly.

Více informací o produktu

Remasan na bradavice

Remasan

Přírodní produkt z hlívy ústřičné. Posiluje odolnost, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků. Má mnoho blahodárných účinků na lidský organismus, mj. odstraňuje bradavice virového původu.

Více informací o produktu

Smilax officinalis na bradavice

Smilax officinalis

Má tonizační, anabolické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, protizánětlivé , imunostimulační, antioxidační, a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián ledvin a močového měchýře. Smilax byl indiánům Jižní Ameriky velmi znám a oblíben pro svoje tonizační a afrodiziakální účinky. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolizmus a metabolizmus těla. Harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Indiáni jej s úspěchem používali ke snížení potíží vzniklých syfilisem, kapavkou, kondylomaty a jinými bradavičnatými útvary způsobenými papilomaviry, které dávají možnost vzniku různým prekancerózám. Vědeckým výzkumem byly u něj potvrzeny účinky při snížení rizika vzniku revmatoidní artritidy a arterosklerózy. Podporuje vylučování odpadních solí z těla. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů CD - 4, CD - 8 a makrofágů. Upravuje krevní tlak, velmi dobře čistí krev a aknózní a nečistou pleť, snižuje vznik bolesti, teploty, psoriázy, tlukotu srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Kdo pil pravidelně čaj ze Smilaxu 5 měsíců, došlo u 70% k ústupu psoriázy bez pozdější regrese nemoci. Smilax omezuje vznik artróz, revmatizmu, revmatoidní artritidy, bolestí kloubů, astmatu, různých zánětů, zejména ledvin a močového měchýře. Dále snižuje vznik alergií, ekzémů, močových a ledvinových kamenů, písku a snižuje zatížení těla těžkými kovy.

Více informací o produktu

Bradavičník wartner na nohy  na brtadavice

Bradavičník wartner na nohy

Bradavice jsou neškodné výrustky na kůži, vyvolané lidským papilomavirem (HPV). Existují různé druhy bradavic, nejčastější je však bradavice obyčejná (verruca vulgaris) a bradavice na plosce nohy. Jedná se o benigní výrustky, sestávající z jádra vnitřní tkáně zásobeného krevními cévami, překrytého vrstvami vnější kožní tkáně. Pokud Vám to bude více vyhovovat, můžete si bradavice účinně odstranit sami, a to pomoci stejné metody zmrazování, jako používá váš praktický lékař. Již po jedné aplikaci se bradavice zmrazí až ke svému jádru a asi po 10 až 14 dnech sama odpadne. Do té doby se pod ní vytvoří nové kožní buňky. Pokud po dvou týdnech od aplikace zůstane celá bradavice, nebo její část na svém místě, můžete ji bezpečně znovu zmrazit. Náplň bradavičníku postačí k ošetření až 12 bradavic na plosce nohy.

Více informací o produktu

Bradavičník wartner na ruce  na bradavice

Bradavičník wartner na ruce

Bradavice jsou neškodné výrustky na kůži, vyvolané lidským papilomavirem (HPV). Jedná se o benigní výrustky, sestávající z jádra vnitřní tkáně zásobeného krevními cévami, překrytého vrstvami vnější kožní tkáně. Pokud Vám to bude více vyhovovat, můžete si bradavice účinně odstranit sami, a to pomoci stejné metody zmarazování, jako používá váš praktický lékař. Již po jedné aplikaci se bradavice zmrazí až ke svému jádru a asi po 10 až 14 dnů sama odpadne. Do té doby se pod ní vytvoří nové kožní buňky. Pokud po dvou týdnech od aplikace zůstane celá bradavice nebo její část na svém místě, můžete ji bezpečně znovu zmrazit. Náplň bradavičníku postačí k ošetření až 12 bradavic.

Více informací o produktu

Audiron na bradavice

Audiron

Ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy.

 

Více informací o produktu

jiné produkty na bradavice

odkazy