Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bio čaje
BIO čaje
čaj BIO
zelené čaje
černé čaje
kvetoucí čaje
kvetoucí čaj
bio bilinné čaje
čaje pro ženy

Čaje bylinné BIO

Bylinné čaje - ovocné čaje - zelený čaj - černý čaj - čaj pro kojící ženy


černý čaj

BIO ČERNÝ ČAJ

Čaj pocházející z certifikovaných čajových plantáží, neobsahuje žádné škodlivé látky, pouze přírodní výtažky. Prémiové čajové lístky, které se pěstují za přísných podmínek respektujících přírodu a životní prostředí, vám přinesou opravdový požitek z popíjení lahodného nápoje zvaného čaj.

ovocný čaj

BIO OVOCNÝ ČAJ

Ovocný, čistě přírodní čaj bez chemických přísad s pouze přírodními výtažky. Nálev čaje z ovocné směsi je příjemně zvýrazněn chutí skořice, zázvoru, kardamonu, hřebíčku a přepře. Čaj, který nezatěžuje lidský organismus cizorodými látkami a geneticky modifikovanými organismy a neobsahuje žádný thein či kofein, je vhodný i pro děti. Luxusní balení jednotlivých čajových sáčků v individuálních přebalech zaručuje zachování si vynikajícího přírodního aroma i kvality.

zelený čaj

BIO ZELENÝ ČAJ

Čistě přírodní čaj opravdové chuti, výrazné vůně a vynikající kvality bez chemických přísad. Vysoce jakostní zelený čaj se zdraví prospěšnými účinky je pěstován za přísných podmínek šetrných k přírodě i životnímu prostředí a zaručeně zajistí lahodný požitek při popíjení jeho blahodárného nálevu. Luxusní balení jednotlivých čajových sáčků v individuálních přebalech zaručuje zachování si vynikajícího přírodního aroma i kvality.

bylinný čaj

CYMBOPOGON CITRATUS (CITRONELA) - ČAJ

Citronela napomáhá posilovat srdce, krevní plazmu a destičky, funkci močového měchýře, sleziny, žlučníku a lymfatického systému. Udržuje správnou pigmentaci vlasů a snižuje rychlost šedivění. Celkově podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a díky antioxidačním účinkům zpomaluje stárnutí buněk. Z citronely získáte osvěžující čaj s citronovou vůní a velmi příjemnou chutí.

bylinný čaj

DÁRKOVÁ KAZETA - KVETOUCÍ ČAJ

Tento dárek je novinkou na českém trhu. Kvetoucí čaj je ručně vázaný zelený čaj, který se před zraky spotřebitelů rozvine po vložení do 90°C horké vody v překrásný květ. V krabici jsou dva různé druhy. Skleněná konvička byla pečlivě vybírána týmem specialistů tak, aby byl efekt po rozvinutí květu maximální. VELTA TEA Finest Quality jsou karlovarské lahodné čaje vysoké kvality, přičemž každý sáček má vlastní hygienický přebal.

bylinný čaj

DIVOKÝ POMERANČ - ČAJ

Citrus aurantium - obsahuje zejména bioflavonoidy, hesperidin, naringenin, hořčiny, silici s obsahem limonenu, linalolu a geraniolu. Harmonizuje meridián řídící, žaludku, srdce, sleziny, tří zářičů a žlučníku.

Bioregenerátor hrnek

DÓZA HANNASAKI S BIOREGENERÁTOREM

V alternativní medicíně už dávno není tajemstvím, že hlavní příčina všech nemocí je nedostatek vnitřní energie. Každý z nás má tři druhy této energie - první pochází z vesmíru a ze Země, t.j. plus a mínus, druhá je zděděná po předcích a třetí získáváme dýcháním, z potravy, z aurického vyzařování lidí, stromů, zvířat, kamenů, tvarových zářičů apod. Kdo si chce tedy zachovat zdraví, svěžest a dožít se vysokého věku, musí mít dostatek této vnitřní energie a musí vědět, jak s ní zacházet.

hrnek s bioregenerátorem

DÓZA SAYONARA S BIOREGENERÁTOREM

V alternativní medicíně už dávno není tajemstvím, že hlavní příčina všech nemocí je nedostatek vnitřní energie. Každý z nás má tři druhy této energie - první pochází z vesmíru a ze Země, t.j. plus a mínus, druhá je zděděná po předcích a třetí získáváme dýcháním, z potravy, z aurického vyzařování lidí, stromů, zvířat, kamenů, tvarových zářičů apod. Kdo si chce tedy zachovat zdraví, svěžest a dožít se vysokého věku, musí mít dostatek této vnitřní energie a musí vědět, jak s ní zacházet.

čaj pro kojící ženy

ČAJ PRO KOJÍCÍ ŽENY PORCOVANÝ

Čaj na podporu kojení Weleda pochází výhradně z kontrolovaného ekologického zemědělství. To je důležité nejen pro maminku, ale i pro děťátko. Organismus kojence tak není díky obsahu ekologických surovin zatěžován případnými zbytky chemických látek používaných v konvenčním zemědělství, které přecházejí i do mateřského mléka.

bylinný čaj

GUDUCHI PLUS SE ZÁZVOREM

Guduchi je vznikající vysokohorský himálájský čaj z chebule srdčité, sbíraný v Nepálu. Tento bylinný čaj je také prodáván pod obchodním názvem Himal, další název této byliny je Tinospora Cordifolia. V sanskrtu se rostlina nazývá amrit, což se překládá jako „nektar nesmrtelnosti“. Tento vznešený název si rostlina vysloužila svojí všestrannou užitečností a vlastnostmi posilujícími imunitní systém.

bylinný čaj

HELICHRYSUM ARENARIUM - SMIL PÍSEČNÝ

Obsahuje zejména hořčiny, třísloviny, fytosteroly, ftalidy, karotenové barvivo, flavonoidní barviva, spazmolyticky působící glykosidy naringeninu, dále obsahuje glykosidy kemferolu a apigeninu, deriváty kumarinu, antibakteriálně a antiviroticky působící kyselinu ursulovou a kávovou, silici s obsahem nerolu, pinenu, furfurolu a linalolu. Harmonizuje meridián jater a žlučníku. Smil písečný působí diureticky, antibioticky, antialergicky, bakteriostaticky a spazmolyticky.

bylinný čaj

GUDUCHI SE SKOŘICÍ

Guduchi je vynikající vysokohorský himálájský čaj z chebule srdčité (tinospora cordifolia) sbíraný v Nepálu. Tento bylinný nápoj je vhodný při fyzické vyčerpanosti nebo v rekonvalescenci. V sanskrtu se rostlina nazývá amrit, což se překládá jako "nektar nesmrtelnosti". Tento vznešený název si rostlina vysloužila svojí všestrannou užitečností a vlastnostmi posilujícími imunitní systém.

zelený čaj

 

ZELENÝ ČAJ DARJEELING BIO SAMABEONG

Zelený čaj Samabeong ze severní Indie z ekologického zemědělství je vysoce hodnotný čaj pochází z BIO čajových zahrad Samabeong v Darjeelingu. Od roku 1990 zde družstvo TPI pěstuje čaj podle zásad ekologického zemědělství a FAIR TRADE.

bylinný čaj

KVETOUCÍ ČAJ - NEKONČÍCÍ LÁSKA

Kvetoucí čaj je umělecky vyroben z ručně svazovaných lístků zeleného (stříbrného) čaje. Výběrové lístky zeleného čaje tvoří základ čajového poupěte, které uvnitř skrývá barevné květy bylinek. Čajové poupě se vhodí do konvice s vodou a pak můžete obdivovat „zázrak přírody“ v podobě postupného rozkvétání čaje přímo před Vašima očima (3-5 min). Celý zážitek je pak završen konzumací lahodného čaje s blahodárnými účinky. Květ je vícenálevový.

bylinný čaj

KVETOUCÍ ČAJ - SRDCE K SRDCI

Kvetoucí čaj je umělecky vyroben z ručně svazovaných lístků zeleného (stříbrného) čaje. Výběrové lístky zeleného čaje tvoří základ čajového poupěte, které uvnitř skrývá barevné květy bylinek. Čajové poupě se vhodí do konvice s vodou a pak můžete obdivovat „zázrak přírody“ v podobě postupného rozkvétání čaje přímo před Vašima očima (3–5 min). Celý zážitek je pak završen konzumací lahodného čaje s blahodárnými účinky. Květ je vícenálevový.

bylinný čaj

KVETOUCÍ ČAJ - TANČÍCÍ VÍLA

Čajové poupě se rozvine do nádherného růžovo-červeného květu, který připomíná dvě srdce tisknoucí se k sobě. Je to čaj, který umí potěšit nejen svým krásným vzhledem, ale i osvěžující květinovou vůní a jemným zelenožlutým nálevem nasládlé chuti Kvetoucí čaj je balen v hygienickém přebalu po jednom kuse a je určen pro nálev cca 0,6 litru horké vody (90°C). Jde o ručně vázaný čaj z lístků zelené jehly (druh zeleného čaje) a různých druhů bylinek či květů.

bylinný čaj

LAPACHO - ČAJ

Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla až o 48%, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve, díky zmnohonásobení červených krvinek zlepšuje zásobení buněk těla kyslíkem, posiluje srdce a cévy a brzdí růst rakovinných buněk. Je silným antioxidantem, ochraňuje tělo před různými toxiny a snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie. Podporuje krvetvorbu a omezuje vznik různých krevních onemocnění a leukémie. Dále snižuje vstřebávání glukózy a využívá se při snížení rizika vzniku diabetu. Zlepšuje metabolismus, činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky.

bylinný čaj

LYCIUM CHINENSE (KUSTOVNICE ČÍNSKÁ) - ČAJ

Plod se používá jako celkové tonikum, pro posílení ledvin, jater a při únavě. Omezuje vznik bolestí v kříži, kolenou a kotníků zevnitř, hlavy, závratí, hučení v uších a kožních potíží v dolní části těla vzniklých v důsledku prázdnoty ledvin. Omezuje předčasný výron semene, vznik impotence a chudokrevnosti. Zvlhčuje plíce, vyživuje krev, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

bylinný čaj

PRUNELLA VULGARIS (ČERNOHLÁVEK OBECNÝ)

Má antibiotické, antibakteriální, antivirové, antimykotické, dermatoprotektivní, adstringentní, tonizační, vazodilatační, hepatoprotektivní, detoxikační, antioxidační, diuretické a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián jater, močového měchýře a plic. Obsažené organické kyseliny mají antibiotický a antivirový účinek zejména na Shigella spp., Salmonella typhi, E. coli, Pseudomonas aeruoginosa, Mycobacterium tuberculosis, na kmeny Streptococcus a celou řadu patogenních plísní. Nové výzkumy ukázali použití organických kyselin na omezení množení viru HIV. Při použití v koupelích tlumí kloubní a svalové bolesti. Zevně je možné omývat odvarem černohlávku nečistou a zánětlivou pokožku s akné.

bylinný čaj

ROSA CENTIFOLIA (RŮŽE STOLISTÁ) - ČAJ

Obsahuje zejména třísloviny, flavonoidy quercetin, kemferol, kyselinu galovou, antokyany, polysacharidy, silici, vosky a sliz. Má silné antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiseptické, adstrigentní, detoxikační, antioxidační, dermatoprotektivní a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián plic, močového měchýře, sleziny, tenkého střeva, žaludku řídící a ústřední.

bylinný čaj

SAYONARA - JAPONSKÝ ZELENÝ ČAJ

Zelený čaj si zachovává původní obsah účinných látek, hlavně onu zázračnou látku nazvanou epigalokatechingalát (EGCG), označovanou jako "rakovinová brzda". Zelený čaj je též ideální jako prevence cévních onemocnění včetně infarktu myokardu, je účinný i proti cukrovce, poruchám paměti, upravuje krevní tlak, stimuluje nervový systém, má antibiotický účinek.

bylinný čaj

SMILAX OFFICINALIS - ČAJ

Má tonizační, anabolické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, protizánětlivé , imunostimulační, antioxidační, a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián ledvin a močového měchýře. Smilax byl indiánům Jižní Ameriky velmi znám a oblíben pro svoje tonizační a afrodiziakální účinky. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolizmus a metabolizmus těla. Harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Indiáni jej s úspěchem používali ke snížení potíží vzniklých syfilisem, kapavkou, kondylomaty a jinými bradavičnatými útvary způsobenými papilomaviry, které dávají možnost vzniku různým prekancerózám.

SOUPRAVA PRO 200L KOMBUCHY + ŽIVÁ NÁSADA + 200GR ZELENÉHO JAPONSKÉHO ČAJE

Čajová houba Kombucha je královna mezi léčivými čaji, je to zázračná chemická továrna, kvašením vyrábí z obyčejného čaje zdravý a velmi chutná nápoj, který velmi chutný nápoj, který velmi účinně působí na naše zdraví. Léčí civilizační choroby a to takové, se kterými si dnešní lékařská věda neví rady. Naše těla jsou zanesena toxickými látkami a právě kombucha je umí odstranit. Naše buňky degenerují a právě kombucha je umí regenerovat, našim tělům chybí vitalita a kombucha nám ji dává, čím dál víc ztrácíme imunity, kombucha ji účinně podporuje, doplňuje vzácné látky a vitamíny, má antibiotický efekt, působí jako prevence i proti rakovině a při její léčbě, reguluje trávení, příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru, působí proti dně, hemeroidům, vápenatěním žil, kloubovému revmatizmu, artróze, trombóze, skleróze multiplex, kožním onemocněním, plísním, při regulaci krevního tlaku atd.

bylinný čaj

UNCARIA TOMENTOSA - ČAJ

Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, antiparazitické, protizánětlivé, imunostimulační, antioxidační a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián jater a ledvin. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů CD - 4 a tím zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. Upravuje vysoký krevní tlak, omezuje vznik trombózy a může pomoci při snížení rizika tvorby krevních sraženin.

bylinný čaj

WENDITA CALYSINA - ČAJ

Burrito obsahuje zejména flavonoidy, dihydroquercetagetin a 3,5,6,7,4 - pentahydroxyflavanonol, glykosidy a deriváty kyseliny benzoové. Má digestivní, antivirové, antibakteriální, antioxidační, antibiotické, harmonizační, tonizační, detoxikační, diuretické, protizánětlivé a imunostimulační účinky.

cejlonský čaj

CEJLONSKÝ BIO ČAJ

Tento aromatický čaj pochází z čajových plantáží Idulgashena v oblasti Uva na Srí Lance. Krabička je vyrobena z palmových listů.

bylinný čaj

BÍLÝ ČAJ

Čaje z rostliny camelia sinensis jsou považovány za velmi zdravé, neboť obsahují vysokou koncentraci flavonoidů, které fungují jako antioxidanty. Je zřejmé, že malé pupeny, z nichž se vyrábí bílý čaj, obsahují tuto látku ve větší koncentraci než lístky a pupeny, z nichž se zpracovávají čaje černé a zelené.

jiné produkty bio čaje

odkazy