Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

Nemocná játra
játra
játra
játra
játra
játra
játra
játra

Játra

Nemoci jater , Játra a alkohol , špatná játra

Nepojmenovaný dokument

Játra jsou důležitým orgánem zajišťujícím metabolické, exkreční a detoxikační funkce organismu. Jsou-li poškozena např. nadměrnou zátěží toxiny, Doplňky zdravé stravy, infekcí a podobně, lékař zjistí zvýšenou hodnotou jaterních krevních testů. Ještě dříve však může zkušený lékař či léčitel diagnostikovat oslabení funkčního okruhu jater podle následujících zdravotních potíží a projevů.

Zdravotní potíže poukazující na nedostatečnou funkci jater:

 • Jarní únavy
 • Šlachosvalové potíže
 • Svalové křeče
 • Světloplachost a sklon k zánětům spojivek
 • Náhlé zhoršení zraku bez příčiny
 • Poruchy růstu a kvality nehtů, svislé rýhy na nehtech
 • Poruchy trávení
 • Kožní potíže
 • Oslabené vazivo
 • Impotence
 • Frigidita
 • Poruchy menstruace
 • Vrásky mezi obočím
 • Vypadávání vlasů na temeni hlavy, suché vlasy
 • Špatný spánek mezi 1 - 3. hodinou ranní
 • Tuhá, tvrdá, žlutě zabarvená centrální část dlaně
 • Zažloutlé bělmo očí
 • Žlutý povlak na jazyku
 • Pigmentové skvrny na pokožce
 • Hněv, zlost, nervozita, hádavost, tvrdohlavost, malichernost
Aloe vera juice pro játra

Šťáva z Aloe juice

Blahodárné složky aloe, jako například mukopolysacharidy, antrachinony a organické kyseliny mají regenerační, čistící a posilující účinek na lidský organismus, zvlhčují a vyživují pokožku. Mají rovněž adaptogenní vlastnosti, což znamená, že aloe může účinkovat individuálně podle druhu problémů.

Více informací o produktu

Cardumax pro játra

Cardumax

Používá se při nemocech jater a žlučového traktu. Extrakt z ostropestřece mariánského obsahuje silymarin (flavonoligand), který působí jako ochránce jaterních buněk a brání je před zánětem. Jde o antioxidant, imunostimulátor, s protizánětlivým a regeneračním efektem na játra.

Více informací o produktu

Cleanse plus pro játra

Cleanse plus

Bylinný detoxikant Cleanse plus obsahuje látky, které urychlují čistící procesy na úrovni jaterní a ledvinové filtrace a podporují optimalizaci složení žluči a zlepšení metabolických funkcí vůbec.

Více informací o produktu

Cytonic pro játra

Cytonic

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech. Cytonic byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku je obsažena rostlina Maytenus ilicifolia a bioinformace přírodních látek, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovaly.

Více informací o produktu

Chloremax pro játra

Chloremax

Preparát se získává ze sladkovodní řasy Chlorella, která je nejlepším zdrojem chlorofylu ze všech známých rostlin na Zemi. Je ideální pro očistnou kůru našeho těla, napomáhá vylučování škodlivých látek včetně těžkých kovů. Čistí střeva, játra, cévy, ledviny. Zvyšuje schopnost organismu vstřebávat a zužitkovat účinné látky z potravy i potravinových doplňků.

Více informací o produktu

Hercampuri - čaj pro játra

Hercampuri - čaj

Hercampuri je nevelká trvalka o vskutku velmi hořké chuti, která však důkladně očišťuje krev, významně posiluje činnost jater a žlučníku, spolehlivě tiší bolesti žaludku a regeneruje funkce ledvin. Navíc snižuje hladinu cholesterolu a tělesnou nadváhu.

Více informací o produktu

Lecitin pro játra

Lecitin 3x silnější

Rozpouští cholesterol na tak malé částečky, že mohou procházet bez ucpávání i nejjemějšími cévami. Obsažené mastné kyseliny především linolová podstatně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Tím se zabrání mj. i srdečním záchvatům a arterioskleróze.

Nejnižší cena v ČR!

Více informací o produktu

Regalen pro játra

Regalen

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla. Filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Spolu se žlučníkem jsou dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu našeho nitra.

 

Více informací o produktu

Sanogel detoxikace jater

Sanogel - detoxikační gel

SANOGEL – křemičitý sorbent (čistič) nové generace (bílé barvy bez chuti a vůně) už po několika dnech bez jakýchkoliv vedlejších účinků zabezpečí kompletní detoxikaci organismu, normalizaci stolice, evidentně zlepší funkci slinivky břišní, jater, ledvin a normalizuje složení krve a moči. Očišťuje střevní sliznici, obnovuje její mikroflóru a chrání ji před poškozením. Má výrazný protialergický účinek.

Více informací o produktu

Vita star pro játra

Vita star

Směsí hub Maitake, Shiitake a Reishi, které se pro své účinky používají už stovky let. VITASTAR příznivě ovlivňuje chronický únavový syndrom, napomáhá proti hepatitidě, senné rýmě, diabetu, hypertenzi a výrazně povzbuzuje funkci imunitního systému. Uplatňuje se i v prevenci rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění. Má pozitivní vliv na snížení krevního tlaku, cholesterolu a vlivu stresových faktorů na organismus. Působí proti bronchiálnímu astmatu, tonizuje ledviny a přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.

 

Více informací o produktu

jiné produkty k léčbě jater

 

Nemoci jater
nemocná játra
nemoc
Játra

 

odkazy