Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

Kocovina rady
kocovina příznaky
kocovina lék
kocovina bolest hlavy
proti kocovině

Kocovina

Kocovina jak na ní ? Co proti kocovině Kocovina po akci , Co je kocovina , příznaky

Co je to kocovina ?. Nedostatek vody, minérálu a vitamínů. Převážně se jedná o vitamín C, který se společně s vodou během večera vylučuje z těla úměrně s množstvím vypitého alkoholul. Nejlepší je tedy vypít půl až litr vody s jedním vymyčkaným citrónem a řádně oslazené cukrem, protože tělo potřebuje energii, nehledě na to, že se alkohol na cukr váže. samozřejmě vypít ještě týž večer(ráno) a pak po procitnutí zase. a kocovina kde nic tu nic.

Existuje spousta přípravků, které vám od kocoviny uleví a zbaví vás nepříjemných pocitů v žaludku.

Prevento na kocovinu

Prevento proti kocovině

Nenechejte si vedlejšími účinky alkoholu pokazit nejlepší chvíle vašeho života. Uvolněte se a užijte si dobré pohody s přípravkem Prevento. Díky tomuto přípravku můžete bez obav oslavovat s přáteli i s rodinou, vychutnat si své nejoblíbenější alkoholické nápoje a přesto se ráno probudit a bez zažívacích problémů a bolestí hlavy začít svůj nový den.

Více informací o produktu

Stimaral na kocovinu

Stimaral

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s tonizačním, adaptogenním a harmonizujícím účinkem. Harmonizační vliv přípravku je zejména na energetickou dráhu řídící, jater a sleziny, v druhé řadě pak na dráhu žlučníku, tří zářičů, srdce a plic. Stimaral obsahuje biologicky aktivní komplex, který zvyšuje odolnost organismu, fyzickou a duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii.

 

Více informací o produktu

Suricate eyes

Suricate eyes je patentovaný revoluční doplněk stravy, který je určen k prevenci kocoviny po konzumaci alkoholických nápojů. Účinné složky tohoto unikátního doplňku stravy jsou výhradně rostlinné extrakty z bylin. Účinnost tohoto unikátního produktu je založena na dvou základních složkách - vegetabilní (bylinné extrakty) a vitamino-minerální (důležité vitamíny a minerály). Použitý bylinný komplex obsahuje extrakty z rostlin, které tvoří tzv. vegetabilní složku produktu. Pro lepší regeneraci organismu po konzumaci alkoholu je produkt doplněn tzv. vitamino-minerální složkou, která obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů, jako jsou hořčík, zinek, molybden a selen, z vitamínů pak vitamín C, vitamín E a vitamín B (B1, B2, B3 a B6). Takto koncipovaný produkt má i výrazné antioxidační a regenerační účinky.

Více informací o produktu

jiné produkty na kocovinu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odkazy