Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

Lupénka na těle
nemoc lupénka
léčba lupénky
co s lupénkou
léčit lupénku

Lupénka

Co na lupénku , Lupénka a její léčba , Lupénka příznaky , Nemoc lupénka

Nepojmenovaný dokument

Lupénka není nějakou novou civilizační, stresovou chorobou, protože jsou o ní zmínky již ze starověkých civilizací, v egyptských papyrech. Název psoriáza pochází z řečtiny (psora = svědění, šupina).

Lupénka není v žádném případě přenosné, infekční či alergické onemocnění. Je to chronická zánětlivá kožní choroba. Vzniká na základě dědičného sklonu k odchylkám imunitního systému a kůže. Je velmi častá, ve střední Evropě na ni trpí asi 2-3 procenta obyvatelstva. Jedná se o výlučně lidskou chorobu - nevyskytuje se totiž u žádného zvířete, což ztěžuje výzkum choroby i nových léků.

Může vzniknout v jakémkoliv věku, ale nejčastěji v dospělosti, a to převážně ve dvou obdobích - okolo puberty a okolo 40. - 50. roku věku. Na rozdíl od minulého století, kdy převažovali muži, se nyní vyskytuje u žen i u mužů přibližně stejně často.

Příčinu dosud jednoznačně neznáme - v současnosti se považuje za tzv. autoimunitní chorobu. O co jde - Vaše vlastní bílé krvinky, tzv. T lymfocyty, se z důvodů dědičnosti a působením faktorů zevního a vnitřního prostředí aktivují. Vytvoří se kožní zánět, kožní buňky se zmnoží, rychleji rostou a nedokonale rohovějí. Normální kožní buňka totiž vyzraje a na povrch kůže se dostane za cca 28 dnů, zatímco u psoriázy je to již za 4 dny, tedy 7x rychleji.

Aloe star proti lupénce

Aloe star

Aloe působí velmi blahodárně na kožní nemoci (lupénka, ekzém, bércové vředy), na srdečně - cévní onemocnění (zvýšený krevní tlak, ateroskleróza, křečové žíly), na onemocnění trávicí soustavy (pálení žáhy, nadýmání, zácpa), zklidňuje sliznice trávicího traktu, pomáhá zmírňovat a hojit záněty i žaludeční vředy a pomáhá při poškození pohybového aparátu (úrazy a záněty kloubů). Hraje důležitou roli v předcházení vzniku nádorů, je podpůrným prostředkem při léčbě onkologických onemocnění a při potlačení negativních projevů chemoterapie a ozařování. Výrazně napomáhá při hojení ran po úrazech a po operacích. Pomáhá posilovat imunitní systém a zlepšit regeneraci organismu. Osoby bez zdravotních potíží se po užívání aloe cítí lépe a jsou aktivnější, její užívání potlačuje pocit únavy.

 

Více informací o produktu

Balneol proti lupénce

Balneol

Bioinformační aromatická koupel s vysokým obsahem huminových látek a vybranou směsí éterických olejů. Harmonizuje dráhu močového měchýře, ledvin, sleziny, tří zářičů, jinovou pojivovou, tlustého střeva, spojnici tenkého střeva a další.

 

Více informací o produktu

Bio karité - atopikderm balzám proti lupénce

Bio karité - atopikderm balzám SALOOS

Specialista na přesušenou a namáhanou pokožku! Vysoce účinný regenerační balzám obstarává kompletní péči a výživu kůži postižené ekzémy nebo psoriázou. Při akutních problémech podporuje hojení postižených míst, v klidovém období pokožku vyživuje, zvláčňuje a regeneruje. Ta pak lépe odolává dalším atakům nemoci a mnohem rychleji a snadněji se s nimi vyrovnává.

 

Více informací o produktu

Bio karité - bambucké máslo proti lupénce

Bio karité - bambucké máslo SALOOS

Je to ta nejlepší péče, jakou pokožce můžete dopřát! Máslo Karité je svým složením velmi příbuzné s kůží. Při kontaktu s teplem lidského těla se tuhé máslo rychle rozpustí a příjemně splyne s pokožkou. Výborně se vstřebává a proniká do nejhlubších vrstev pokožky. Dokáže jí předat veškeré drahocenné složky, vytváří na kůži ochranný filtr. Přitom neucpává póry a pokožka může volně dýchat.

 

Více informací o produktu

Ošetřující krém Atopos proti lupénce

Ošetřující krém Atopos

Stop atopii, lupénce. Atopos krém z čistého konopného oleje, s rašelinou, arnikou a panthenolem pro celodenní ošetření suché, svědivé a drsné pokožky. Vhodný i pro pokožku s projevy atopie či lupénky. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk, obnovují hydratační a pH rovnováhu pokožky.

Více informací o produktu

Ošetřující mléko Atopos proti lupénce

Ošetřující mléko Atopos

Atopos ošetřující mléko s obsahem čistého konopného oleje, rašeliny a bisabololu pro celodenní ošetření suché, svědivé a drsné pokožky celého těla. Vhodný i pro pokožku s projevy atopie či lupénky. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk, obnovují hydratační a pH rovnováhu pokožky.

Více informací o produktu

Fytomineral proti lupénce

Fytomineral

Bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, bočních větví, šlachosvalových drah, včetně dráhy početí a řídící. Nepřímo přes energetické dráhy a přímo přes výživu buněk ovlivňuje prakticky všechna důležitá centra našeho těla.

 

Více informací o produktu

Atopikderm - tělový a masážní olej proti lupénce

Atopikderm - tělový a masážní olej SALUS

Tento mimořádný tělový a masážní olej ideálně pečuje a vyživuje suchou a problematickou kůži. V akutním stadiu potíží pokožku postiženou ekzémy, lupénkou, dermatitidou nebo vyrážkou zklidňuje, zmírňuje svědění a zarudnutí. V klidovém období posiluje přirozenou regeneraci a obranyschopnost pokožky. Díky obsahu kyseliny gama-linolenové výrazně přispívá ke zlepšení stavu pokožky i tam, kde běžná léčba nepřináší výsledky.

 

Více informací o produktu

Psorimed - malzám na lupénku

Psorimed - malzám na lupénku a ekzémy

Lupénka je úporné a nepříjemné onemocnění s nímž se jen těžko bojuje. Ať už jsou jeho příčiny jakékoliv, jde vždy také o nápravu jeho vnějších estetických projevů. Překotné a narušené množení kožních buněk způsobující ztluštění kůže a následné odlupování může být mírněno a v lehčích případech odstraněno látkami s bioaktivním účinkem (Levandule Barreme, Heřmánek, Růže a další).

Více informací o produktu

Regalen proti lupénce

Regalen

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla. Filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Spolu se žlučníkem jsou dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu našeho nitra.

 

Více informací o produktu

jiné produkty proti lupénce

odkazy