Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

Menopauza

Menopauza a její příznaky, Menopauza diskuze , gynekologická poradna ,příznaky , nemoc, léčba menopauzu

Nepojmenovaný dokument

Menopauza se obvykle dostaví, když žena dosáhne věku okolo padesátky. Tehdy nastávají hormonální změny, které mohou být spojené s různými příznaky. Pamatujte si však, že menopauza není nemoc, je to přirozený jev v životě ženy.
Návaly tepla jsou způsobeny reakcí hypotalamu a podmozkové žlázy na pokles hladiny estrogenů. Hypotalamus je částečně zodpovědný za udržování tělesné teploty. Vedlejším produktem je uvolňování velkého množství adrenalinu, čímž se následně zvyšuje tělesná teplota. Adrenalinové zčervenání a nával tepla je pouze pokus organismu najít nějaký estrogen. Zvýšením hladiny dostupného estrogenu dává tělu signál, že návaly nejsou potřebné.

Angelica star proti menopauze

Angelica star

Rostlina Angelica sinensis bývá někdy, pro svůj vynikající účinek zejména při ženských obtížích, označována jako ženský žen-šen. Extrakt z kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci. V době menopauzy, kdy dochází v těle ženy k výrazným hormonálním změnám, napomáhá ANGELICA STAR k výraznému zmírnění až odstranění klimakterických potíží. Ty jsou často doprovázeny psychickými (podrážděnost, deprese, poruchy koncentrace) a vegetativními (pocení, návaly horka, poruchy spánku, závratě).

 

Více informací o produktu

Bellasin 40+ proti menopauze

Bellasin 40+

Bellasin 40+ je první a jedinná přírodní tableta na hubnutí, určená ženám po čtyřicítce. Zrychluje metabolismus a odbourává přebytečný tuk, vyrovnává hormonální nerovnováhu a dodává tělu energii.

Více informací o produktu

Bellasin effect+ proti menopauze

Bellasin effect+

Nový Bellasin Effect+ je jediná tableta na spalování tuků speciálně vyvinutá pro ženy po čtyřicítce. Inovované složení obsahuje speciální komplexy z přírodních látek, které pozitivně ovlivňují fyziologické příčiny přibírání na váze. Nový Bellasin Effect+ působí na 6 ELEMENTŮ HUBNUTÍ a pomáhá tak ženám po čtyřicítce hubnout. Příznivě ovlivňuje zrychlení metabolizmu, navrací hormonální rovnováhu, potlačuje nadměrnou chuť k jídlu a na sladké, pomáhá se vyrovnávat s pocity stresu a navozuje pocity klidu, optimalizuje výměnu vody v organizmu a dodává ženě životní energii a vitalitu.

Více informací o produktu

Bellasin effect night proti menopauze

Bellasin effect night

Bellasin Night je jediný přírodní přípravek na trhu, vyvinutý speciálně pro ženy po čtyřicítce, který účinně působí jak na klidný spánek, tak na spalování tukových buněk současně. Díky bylinnému komplexu LUNAVAL s obsahem kozlíku lékařského pomáhá k usínání a klidnému nerušenému spánku po celou noc. Omezuje noční neklid a brání častému probouzení. Díky přírodnímu složení bez vedlejších účinků se žena cítí ráno odpočinutá, bez pocitů malátnosti a únavy.

Více informací o produktu

Bounty star proti menopauze

Bounty star

Kombinovaná rostlinná formule k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí. Účinek se projevuje zmírněním nepříjemných fyzických a psychických pocitů v premenstruačním období a v období menopauzy. Působí preventivně proti vzniku hormonálně podmíněných nádorových onemocnění, zejména nádorů prsu.

 

Více informací o produktu

Eregma max power proti menopauze

Eregma max power

Velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek k výraznému zlepšení sexuálních funkcí, plodnosti a omlazení organizmu. Zintenzivňuje sexuální prožitek obou partnerů. Tablety pro lepší sex. Účinek prověřen klinickou studií

 

Více informací o produktu

Estromenox proti menopauze

Estromenox

Přípravek pro ženy, které hledají přírodní alternativu hormonální terapie při odstraňování potíží v období menopauzy.

Více informací o produktu

Ideální kombinace pro vnitřní rovnováhu Vitamarin a Gynex proti menopauze

Ideální kombinace pro vnitřní rovnováhu Vitamarin a Gynex

Tíha starostí a pochybností spolu s rozhozeným zažíváním nám moc stability nepřidává. Hledáme proto způsoby, jak vyrovnat psychické výkyvy, najít pod tou hromadou hlíny opět sami sebe. K tomuto účelu velmi dobře poslouží kombinace Gynexu a Vitamarinu. Tato kombinace pomůže nejen všem nervózním, vystresovaným, starostlivým a emočně labilním, všem, kteří se potýkají s hormonálními výkyvy, ale i lidem, kteří chtějí zdravým způsobem zhubnout.

 

Více informací o produktu

Herbust proti menopauze

Herbust

Přípravek Herbust je přírodní směs bylin, která nejenže přirozenou cestou dodá plnost a krásu nedostatečně vyvinutému poprsí, ale zároveň zajistí ženě dokonalou hormonální vyváženost, která výrazně přispěje k jejímu celkovému zdraví s důrazem na prevenci a průběh obtíží v období klimakteria.

Více informací o produktu

jiné produkty na menopauzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odkazy