Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamíny a minerály

Nepojmenovaný dokument

Co jsou vitamíny?

Vitaminy jsou esenciální látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské stravy. V lidském organismu mají funkci katalyzátorů biochemických reakcí, tudíž hrají významnou úlohu při procesech vstřebávání a výměny látek mezi vnějším prostředím a živým organismem.
Rozeznáváme 13 základních vitaminů. Až na některé drobné výjimky si je lidský organismus nedokáže sám vyrobit a musí je dostávat prostřednictvím stravy nebo umělým doplněním. Při nedostatku vitaminů dochází v organismu ke stavům, které označujeme jako hypovitaminóza. Hypovitaminóza může nastat i při některých onemocněních, kdy organismus není schopen vitaminy vstřebávat.

Komplex vitaminů B, vitamin C, vitamín D, vitamín E, PP, vápník, fosfor, měď, chróm, železo, fluór, hořčík, mangan, selén, zinek.

vitamíny a minerály ACEROLA XYLISWEET

ACEROLA XYLISWEET

Nejchutnější čistě přírodní vitamin C z třešně Aceroly a černého rybízu slazený přírodním xylitolem (xylitol působí proti zubnímu kazu), má vynikající vstřebatelnost.

vitamíny a minerály APIVITAMIN

APIVITAMIN - VITAMIN, KTERÝ CHUTNÁ

Jako 100% přírodní produkt neobsahuje chemické konzervační látky či barviva a není obohacován ani vitaminy vyráběnými synteticky. Balení obsahuje srovnatelné množství přírodního vitaminu C jako 22,5 zralých citronů dohromady (1100 mg aceroly v denní dávce). Zpracování výrobku probíhá za studena, což je důležité pro zachování původní kvality včelího medu i stability přírodních vitaminů. Vitaminová lahůdka bohatá na antioxidanty a bioflavonoidy.

vitamíny a minerály B - COMPLEX STAR

B - COMPLEX STAR

Formule s obsahem všech vitamínů B.

vitamíny a minerály BETA KAROTEN

BETA KAROTEN

Z beta-karotenu vzniká v těle vitamin A, nehrozí u něj předávkování jako u vitaminu A. Působí antioxidačně, chrání tělní buňky, nejvíce sliznice a kůži, kde se podílí na ochraně před UV zářením. Beta-karoten je důležitý v obraně organismu proti nádorům, infekčním chorobám, dně a překyselení organismu. Je nezbytný pro správnou funkci zraku.

vitamíny a minerály BIFI PANGAMIN PLUS

BIFI PANGAMIN PLUS

BIFI PANGAMIN PLUS je přírodní přípravek, obsahující 50 % kvasničné biomasy a 50 % zakysaného odtučněného mléčného polotovaru s obsahem užitečných mikroorganizmů, obohacený o nenasycené mastné kyseliny (linolovou a gama-linolenovou) ze semen pupalky dvouleté. Pupalkový olej v kombinaci se sušenými kvasnicemi a bakteriemi mléčného kvašení vhodně rozšiřuje složení přípravku, které má pozitivní účinek na organizmus. Ženy ho ocení při předmenstruačních obtížích, bolestech a depresích. Podílí se na regulaci hladiny cholesterolu, má význam v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a rakoviny tlustého střeva. BIFI PANGAMIN PLUS omezuje negativní vliv životního prostředí a nesprávných výživových návyků.

vitamíny a minerály BIOMULTIVITAMIN

BIOMULTIVITAMIN

Biomultivitamin je bioinformační přípravek obsahující optimálně vyvážené složení vitamínů z čistě přírodních zdrojů. Napomáhá tělu vyrovnat se s negativními vlivy našeho prostředí, stresem a únavou. Je vhodný pro každodenní užití, podporuje celkový stav organismu a funkci jeho jednotlivých orgánů, zvyšuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí.

vitamíny a minerály FYTOMINERAL

FYTOMINERAL

Koncentrovaný roztok koloidních minerálů s bioinformacemi a s 98% vstřebatelností.
Obsahuje více než 64 koloidních minerálů a stopových prvků.

vitamíny a minerály JÓD KONCENTRÁT

JÓD KONCENTRÁT

JÓD KONCENTRÁT je minerální potravní doplněk. Představuje pitnou vodu obohacenou biologicky aktivním jódem na základě unikátní technologie. JÓD KONCENTRÁT je mimořádně stabilní k působení tepla a světla, nepotřebuje speciální podmínky pro skladování. Koncentrace jódu (20mg/l) se v JÓD KONCENTRÁTU zachovává dlouhodobě dokonce i při nehermetickém skladování a při tepelném zpracování. Je slučitelný s jakýmkoliv organickým produktem. Užíváním JÓD KONCENTRÁTU zaručíte svému organizmu přísun potřebného množství jódu. Regenerujte vlastní hormonální systém!

vitamíny a minerály KOLOIDNÍ MINERÁLY

KOLOIDNÍ MINERÁLY

Přípravek obsahuje vhodně zvolenou kompozici stopových prvků nutných ke správné činnosti organismu. Díky koloidní struktuře (podobně jako u krve) se tyto prvky vstřebávají do organismu asi 20x lépe než tabletové formy. Obsahují téměř 60 minerálů a stopových prvků.

vitamíny a minerály FINEDRINK INSTANT - CITRON

FINEDRINK INSTANT - CITRON

Nízkokalorický hypotonický nápoj s příchutí citronu obsahuje vitaminy a minerály, které příznivě působí na fyzický i psychický výkon člověka. Je obohacen o inulin, který podporuje růst zdravé střevní mikroflóry. Finedrink Instant je vhodný hlavně pro sportovce a diabetiky.

vitamíny a minerály MULTIVITAMÍNY PLUS MINERÁLY A ENZYMY

MULTIVITAMÍNY PLUS MINERÁLY A ENZYMY

Vyvážená kombinace nejdůležitějších vitaminů, minerálů a dalších přírodních zdraví prospěšných látek.

 

vitamíny a minerály MULTIVITAMÍNY S MINERÁLY CEM-M ZDRAVI MUŽE

MULTIVITAMÍNY S MINERÁLY CEM-M ZDRAVI MUŽE

CEM-M Zdraví muže je multivitamín s minerály svým složením určený speciálně pro muže. Obsahuje všechny důležité vitamíny a minerální látky, které jsou nezbytné pro správné fungování mužského organismu.

vitamíny a minerály MULTIVITAMINY S MINERÁLY VÝBĚR STOLETÍ

MULTIVITAMINY S MINERÁLY VÝBĚR STOLETÍ 180 TBL. + 30 TBL. ACTIVIN ZDARMA

Vitamíny, minerály a stopové prvky se podílejí na celé řadě důležitých biochemických reakcí. Přetvářejí živiny v potravinách na energii a tím jsou nezbytné pro udržení řady tělesných funkcí a správnou výstavbu tělesných tkání. CENTURY SELEKT - znamená VÝBĚR STOLETÍ a tento přípravek je skutečně kombinací, kde každá tableta obsahuje 32 nejvíce tělu prospěšných vitaminů, minerálů a stopových prvků. Přípravek byl sestaven odborníky na výživu v USA, na základě dlouholetého výzkumu. Jedná se o excelentní složení nejdůležitějších biologicky aktivních látek, potřebných k regeneraci lidského organismu, k podpoře imunitního systému a k ochraně našeho zdraví.

vitamíny a minerály PARGAVIT BIFI AKTIV PULS

PARGAVIT BIFI AKTIV PULS

PargaVit Bifi aktiv Puls je komplexní výrobek z kvasničné biomasy pivovárských kvasnic a koncentrátu speciálně připravených bifidobakterií a laktogenní mikroflóry s využitím startovacího komplexu Aktiferm a bifido-aktivátoru inulin.

vitamíny a minerály MULTIVITAMÍNY S MINERÁLY CEM-M ZDRAVÍ ŽENY

MULTIVITAMÍNY S MINERÁLY CEM-M ZDRAVÍ ŽENY

CEM-M Zdraví ženy je multivitamínovým komplexem, který zajišťuje specifické potřeby ženského těla a dodává ženskému organismu všechny vitamíny a minerály potřebné pro jeho funkci a výkonnost.

vitamíny a minerály VITAMIN C 1000 S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM A ŠÍPKEM

VITAMIN C 1000 S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM A ŠÍPKEM

Zvyšuje odolnost organismu proti infekcím a únavě, obzvláště v jarních a zimních měsících. Předností tohoto výrobku je pomalé uvolňování vitaminu C do organismu po dobu až 8 hodin a tím jeho lepší využití. Tato forma vitaminu C je vhodná pro osoby se zvýšenými nutričními nároky a pro sportovce.

vitamíny a minerály ZINEK S VYSOKOU VSTŘEBATELNOSTÍ

ZINEK S VYSOKOU VSTŘEBATELNOSTÍ

Zinek je nezbytný stopový prvek potřebný zvláště pro správnou funkci slinivky břišní, prostaty a reprodukčních orgánů. Dále je nezbytný pro regeneraci tkání, hojení ran a jeho přítomnost je nutná pro působení asi 80 enzymů a hromonů lidského těla.

jiné produkty s vitamíny a minerály

odkazy