Menu
zdravá výživa , Zdrava vyziva, pro zdraví, Obchod se zdravou výživou, vitamíny, zdravíProdukty zdravé výživyZdravá výživa - Nejprodávanější produktyDoporučujemeAkce

Menu2

Menu zdraví

Výběr produktů dle nemocí


Sdílet na Facebooku.

Vydělávejte u INVIA.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DETOXIKACE

Detoxikace

Co je detoxikace? Detoxikace těla, Detoxikace organismu

Nepojmenovaný dokument

Detoxikací rozumíme, když se tělo zbavuje "jedů" - homotoxinů, uložených v lidském organismu. Tělo samo, se snaží zbavit každého homotoxinu ve Vašem organismu několika způsoby. Tyto způsoby a fáze jakými tělo prochází si dále rozebereme.

  1. Tělo k vyloučení jedů používá sliznice. Homotoxiny se vylučují hlenem, slzením, pocením, močí, stolicí, menstruací. Většinou se projeví nervozita, neklid. Většina lidí si bohužel signálů svého těla v této fázi nevšimne, tělu nepomůže a svým špatným životním stylem tělu dále škodí a postupně přechází do druhé fáze.
  2. Tělo začíná s jedy vést opravdový boj. Pro tento boj si vytvoří zánět, a chce v ohni zánětu tento homotoxin spálit. Bacilům a virům se v takovém prostředí nedaří. Zánět je tedy chápán jako pomocník, kdy se tělo samo snaží o návrat do stavu zdraví. Tato fáze je velmi důležitá a mnohdy rozhodující pro další vývoj nemoci a zdraví. Často je to záležitost zcela nenápadná. Je provázena nepříjemnými jevy, bolestí, horečkou, různými kožními projevy, pocitem nevolnosti. V okamžiku jakmile tyto příznaky potlačíme protizánětlivým prostředkem, uleví se nám. Již není zánět, ale homotoxin, který měl být spálen. Homotoxin však nadále zůstává v těle. Na psychické úrovni se tato fáze projeví reaktivní depresí, hyperkinetickým syndromem.
  3. Když nestačí první ani druhý způsob pro vyloučení homotoxinů (jedů) z našeho organismu, tělo si začne ukládat tyto jedy do mezibuněčného prostoru, kdekoli v těle. Z počátku se jedná o přechodné stádium, které ovšem může přejít do stádia trvalého. Homotoxin se ukládá například do tukového vaziva - pak hovoříme o nadváze ( Hubnutí ). Začnou se tvořit kameny, písek v ledvinách, ve žlučníku a v jiných žlázách. Tvoří se zácpa. Ve střevu se hromadí nestrávené zbytky potravy, nepotřebné částice, škodliviny. Ženy si stěžují na celulitidu. Tvoří se křečové žíly a hemeroidy. Velice se zatěžují játra, která musí tělo detoxikovat od alkoholu, nikotinu, syntetických prostředků, léků, těžkých kovů, amalgámu a jiných škodlivin.
  4. Homotoxin začíná narušovat vnitřní strukturu buňky a způsobuje poruchu funkce daného orgánu. Tady nastává poškození jater, ledvin, mozku, nervů, kloubů. Pacient hovoří o chronických zánětech, které ho souží. Do buňky se nedostává výživa, vázne buněčný metabolismus ( Buněčná výživa ).
  5. Dochází k degeneraci tkáně. Vznikají choroby jako cukrovka, roztroušená skleróza, Bechtěrevova choroba, artróza, fibróza, osteoporéza, syndrom anginy pectoris.
  6. Rozpad tkáně, destrukce, rakovinné bujení.
Aloe star na detoxikaci těla

Aloe star

Přírodní šťáva z aloe vera působí velmi blahodárně na kožních chorobách, srdečně - cévních onemocnění a potížích s trávicí soustavou. Pomáhá při poškození pohybového aparátu a výrazně posiluje imunitní systém.

Více informací o produktu

Aloe vera deluxe na detoxikaci těla

Aloe vera deluxe organický džus

Aloe je legendární rostlina, kterou už v minulých civilizacích označovali jako zázračnou. Její účinky využívali např. američtí indiáni nebo původní obyvatelé Austrálie. Tato rostlina patří mezi nejcennější dary "přírodní lékárny" - tisíce lidí na celém světě dennodenně pijí šťávu z listů aloe, aby se udrželi v dobré kondici a rovnováze. K výrobě byla použita odrůda Aloe Barbadensis (čili aloe vera), která patří mezi nejznámější ze všech druhů aloe.

Více informací o produktu

Alveo na detoxikaci těla

Alveo

Je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. Alveo je navíc i účinný antioxidant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a revitalizaci.

Více informací o produktu

Březová šťáva na detoxikaci těla

Březová šťáva

Vnitřní očistná kúra celého organismu! Pozitivně působí na stav pokožky zevnitř, čistí organismus a aktivuje látkovou výměnu v pokožce.

Více informací o produktu

Barley na detoxikaci těla

Barley - mladý ječmen

Je bioinformační přípravek vyrobený podle zásad ekologického zemědělství. Barley neobsahuje žádné příměsi, vyrábí se pouze z šetrně zpracovávaných mladých rostlinek ječmene obecného Hordeum vulgare, sklízeného v období raného růstu ve výšce 18-20 cm nad zemí, v době, kdy rostlina čerpá z půdy a vzduchu nejvíce účinných látek. Mladý ječmen je bohatým přírodním zdrojem potřebných živin, minerálů a vitaminů, ale výjimečný je především vysokým obsahem více než 20 živých enzymů, vlákniny, aminokyselin a rostlinných bílkovin, které jsou snadno využitelné pro zdravý růst organismu, a ideální pro prevenci patologických stavů.

 

Více informací o produktu

Colonic plus na detoxikaci těla

Colonic plus

Colonic Plus pH Balancer obsahuje 21 pečlivě vybraných složek (vitaminy, minerály, aminokyseliny), které pomáhají regulovat kyselost a zásaditost organismu a snížit jeho překyselení. Optimální úroveň pH v těle je totiž důležitá pro dobře fungující metabolismus, pro dobré trávení a funkci enzymů, pro celkovou pohodu organismu. Kyselost našeho těla se zvyšuje u zvýšené konzumace masa a uzenin, tuků, cukru, bílého pečiva, když jíme příliš mnoho, rychle a často, málo pijeme, žijeme ve stresu, neodpočíváme a málo se hýbeme. V těchto případech Colonic Plus pH Balancer působí jako výborný preventivní pomocník předcházející mnohým potížím, které může vyvolat vysoká kyselost organismu (např. bolesti kloubů a svalů, pálení žáhy, nadýmání, únava, nespavost, nesoustředěnost).

Více informací o produktu

Glutamax na detoxikaci těla

Glutamax

Likvidátor jedů a preparát mládí, který urychluje rekonvalescenci. Glutamax obsahuje vitaminy B a C, ale v prvé řadě látku glutathion. Ta se získává z krmných kvasnic extrakcí z fermentované rýže a sójových bobů. Glutamax významně podporuje antioxidační ochranu každé buňky v těle, čímž zpomaluje stárnutí celého organismu, podporuje dlouhověkost a celkovou vitalitu. Je vynikající při vyčerpání, při každé větší zátěži. Jelikož podporuje odstraňování těžkých kovů a jedů z těla, osvědčil se i po otravě, štípnutí hmyzem či po konzumaci alkoholu.

Více informací o produktu

Chlorella na detoxikaci těla

Chlorella

Chlorella je bioinformační přípravek vyrobený a balený za nejpřísnějších ekologických podmínek, díky čemuž si uchovává přirozeně vysokou nutriční hodnotu. Lisované tablety Chlorella obsahují sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitaminů, minerálních látek, aminokyselin, vlákniny a chlorofylu. Stimuluje imunitní systém, zlepšuje funkci střev, chrání buňky před účinky volných radikálů a podporuje detoxikaci organismu. Působí na regeneraci buněk a hojení ran, zlepšuje odolnost vůči stresu a snižuje tělesné pachy.

 

Více informací o produktu

Detoxikační náplasti nicepack  na detoxikaci těla

Detoxikační náplasti nicepack - 10 ks

Přírodní detoxikační náplasti Nice Pack účinná bezpečná detoxikace těla. Nečekejte, až toxické látky nacházející se ve vašem těle začnou ničit vaše zdraví. Požívání náplastí docílíte optimálním a jednoduchým způsobem detoxikaci Vašeho organismu. Detoxikací váš organismus odbourává odpadová látky. Po takové očistě vaše tělo zvyšuje hladinu fyzické, duševní a sexuální energie, expandovat začíná i vaše kreativita. Cítíte se jako znovuzrození, jako úplně jiný člověk.

Více informací o produktu

Inocell na detoxikaci těla

Inocell

InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca 2+ , Mg 2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Hlavní význam těchto látek je spatřován v posílení imunitních funkcí, zvýšení ochrany před nádorovými chorobami a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě.

Více informací o produktu

jiné produkty NA DETOXIKACI TĚLA

 

odkazy